KONST / Litografier / Färglitografi 11525482
nr 1152 5482
Inger Rydén
(f. 1944), Sverige
Färglitografi, Signerad och numrerad 26/360, Stockholmsmotiv, motivet: 35x50 cm
Inger Rydén, född 1944 i Uppsala, svensk målare och illustratör.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 11 december 2017
kl 20:12:51
11/12 17:03:45
Inger Rydén
Läs mer om Inger Rydén